תקנים

IRIS 2026 EN

היתר מספר 53223 – דרישות הנדסיות כלליות.
תקן זה עבור פרופילים המיועדים בעיקר לשימושים ארכיטקטוניים, על פי התקן על פרופילים לעמוד בדרישות הנדסיות (מידות וטולרנסים) לשימושים הנדסיים כלליים ובכל הקשור לטיב פני השטח של משטחים גלויים לעין .

היתר מספר 46033 – פרופילים מוגמרים צבועים.
תקן זה עבור פרופילים המיועדים בעיקר לשימושים ארכיטקטוניים, על פי התקן על פרופילים לעמוד בדרישות הנדסיות (מידות וטולרנסים) לשימושים הנדסיים כלליים ובכל הקשור לטיב פני השטח של משטחים גלויים לעין .

אישור חיטוי עץ – ISPM 15 הינו תקן בינלאומי המחייב את כל היבואנים והיצואנים  אשר מייבאים ומייצאים את המוצרים שלהם בארגזי או משטחי עץ, לחטא את המשטחים האלו.
תקן זה נועד להבטיח שהמשטחים עליהם אנחנו מייבאים/מייצאים מוצרים שונים לא יהוו מצע נוח לחרקים, חיידקים וטפילים מזיקים להיכנס לארץ או לעבור מהארץ שלנו לארצות אחרות.

15088 EN – זהו תקן האירופאי המפרט את הדרישות ליציקות ולמוצרים מוגמרים למחצה של אלומיניום וסגסוגות אלומיניום לעבודות בנייה במבני עומס.

ISO 45001 – עברית – הוא תקן למערכות ניהול של בטיחות וגיהות בתעסוקה, מטרת התקן היא צמצום פגיעות ומחלות תעסוקתיות.

ISO 45001 – אנגלית – הוא תקן למערכות ניהול של בטיחות וגיהות בתעסוקה, מטרת התקן היא צמצום פגיעות ומחלות תעסוקתיות.

ISO 14001 הינו תקן בינלאומי הכולל מערכת נהלים והנחיות עבודה לניהול יעיל של מערכת סביבתית בארגון.

ISO 9001 תקן זה  מבוסס על מתודולוגיית "תכנון-עשייה-בדיקה-פעולה " (PDCA – Plan-Do-Check-Act) ומספק גישה מוכוונת תהליכים לתעד ולסקור מערכים, אחריות ונהלים הנדרשים להשגת ניהול איכות יעיל בארגון.

IATF 16949  או בשמו השני ISO/TS 16949 הוא תקן הקובע את הדרישות למערכת ניהול איכות (QMS) בתעשיית הרכב. מטרתו של התקן לספק הדרכה וכלים לחברות וארגונים המעוניינים להבטיח כי מוצרי החברה עומדים בדרישות הסף של לקוחותיהם.

ISO 27001 הוא תקן בינלאומי לניהול אבטחת מידע ,הוא מפרט דרישות להקמה, יישום, תחזוקה ושיפור מתמיד של מערכת ניהול אבטחת מידע, שמטרתה לעזור לארגונים להפוך את נכסי המידע שהם מחזיקים לבטוחים יותר.

למידע מקצועי ורישום לניוזלטר

להצטרפות למועדון הלקוחות של extal בו תזכו להיות הראשונים להתעדכן בחידושים, באירועים ובתכנים המקצועיים של wicona ו extal מלאו פרטים: