מידע שיווקי

עיצובים תואמים לכל סגנון מגורים
בבחירת סגנון העיצוב המתאים לכם זכרו שפתחי האלומיניום ילוו אתכם שנים רבות. חלונות ודלתות לא קל להחליף ולכן אל תתפתו לאופנות חולפות. בחרו בסגנון המתאים לאופי שלכם ושל הבית. אקסטל תספק לכם פתרונות שלמים באמצעות מגוון רחב של מוצרים משלימים כמו: תריסים, רשתות, מעקות, מוצרי הצללה ועוד. בין עם ביתכם מעוצב בסגנון מודרני, עירוני או כפרי וחם, יש לנו את העיצוב המשלים.

איכות ללא פשרות

החלון הוא הפתח אל העולם. דרכו אתם מביטים החוצה, ודרכו נכנסים האור, הנוף והאוויר אל ביתכם. החלון צריך להיות מעוצב אך גם יעיל, אטום מפני רטיבות, גשם, חום אך גם מאפשר הכנסת אוויר כשניתן. החלון צריך להיות פתוח לנוף אך לשמור על הפרטיות, לאוורר את הבית אך לחסום רעש ואבק. חלונות ודלתות אקסטל עומדים בכל התקנים המחמירים. אדריכלים ומתקיני אלומיניום בוחרים שוב ושוב לעבוד עם המוצרים שלנו בזכות איכותם.
צבע איכותי ועמיד לאורך זמן

אחרי שהשקעתם מחשבה בבחירת הצבע של החלון, אנחנו נדאג שאותו גוון וברק ישמר גם בשנים הבאות. לשם כך, כל מוצרי אקסטל נצבעים בצבעי האיכות של קונצרן AKZO NOBEL העולמי וחברת UNIVERCOL. הטכנולוגיה בה מיושמים הצבעים מבטיחה עמידות גבוהה בתנאי האקלים ואף בתנאי זיהום אוויר.  מניפות הצבע של אקסטל פותחות בפניכם אפשרויות רבות של גוונים בכל אחד מסוגי הגימור - סאטן, מגורען או מתכתי.

אחריות מלאה

אנו באקסטל גאים לספק ללקוחותנו תעודת אחריות המבטיחה את איכותם של המוצרים ונותנת לכם שקט נפשי במהלך הפרויקט ולאחריו. תעודת האחריות מבטיחה לכם שהחלונות והדלתות שהותקנו בביתכם מורכבים מהמוצרים המקוריים והאיכותיים של אקסטל ומבטיחה שתיהנו מהחלונות והדלתות של אקסטל לאורך זמן.
 

שמרו על קשר

לקבלת עדכונים על מוצרי אקסטל מלאו את פרטיכם:

שדה חובה מספר תווים מינימאלי: 2
שדה חובה כתובת דוא"ל לא חוקית

אנו מודים לך על הרשמתך לרשימת הדיוור

צרו קשר:

טלפון: *5960

פקס: 02-542-0158

רכזת נגישות