דלתות הזזה

 • B22 דלת הזזה בלגי

  מערכת דלתות הזזה B22 משתייכת למשפחת המוצרים בעיצוב בלגי. דלתות בלגיות הינו כינוי לדלתות האלומיניום אך למעשה מתייחס במקורו לדלתות ברזל. סגנון זה מתאפיין בפרופילי אלומיניום צרים בעלי פני שטח לא חלקים. הדגש במשפחה זו הוא עם חלוקות משנה בכנף ושילוב של קבועים. בדלת ניתן לשלב מילואות פח אלומיניום צבוע אטומות או זכוכית נקייה או שילוב של השניים. מערכת B22 מיועדת למפתחים בינוניים במיוחד. חיבורי הכנף והלבשות חתוכים ב45 מעלות. דלת זו מתמודדת עם מפתחים גבוהים במיוחד ועובי זיגוג רב.  

  לפרטים

 • B22h דלת הזזה בלגי למפתחים גדולים

  מערכת דלתות הזזה B22h, משתייכת למשפחת המוצרים בעיצוב בלגי. דלתות בלגיות הינו כינוי לדלתות האלומיניום אך למעשה מתייחס במקורו לדלתות ברזל. סגנון זה מתאפיין בפרופילי אלומיניום צרים בעלי פני שטח לא חלקים. הדגש במשפחה זו הוא עם דלתות משנה בכנף ושילוב של קבועים. בדלת ניתן לשלב מילואות פח אלומיניום צבוע אטומות או זכוכית נקייה או שילוב של השניים. מערכת B22h מיועדת למפתחים גדולים במיוחד. חיבורי הכנף והלבשות חתוכים ב45 מעלות. דלת זו מתמודדת עם מפתחים גבוהים במיוחד ועובי זיגוג רב

  לפרטים

 • U22 דלת הזזה אורבנית

  מערכת דלתות הזזה U22 בעיצוב אורבני מתאפיינת בפרופילים שיש להם נוכחות במרחב, אך הם מאד חלקים ומודרניים. עיצוב זה תופס לאחרונה תאוצה בבתים פרטיים ודירות יוקרה המבקשים להדגיש את נוכחות הפרופיל. המערכת בנויה לקלוט זיגוג עם צלון פנימי. המערכת מאסיבית ומתוכננת לעמוד בתנאי שימוש מאסיביים ומתאימה למפתחים גדולים. 

  לפרטים

 • U22h דלת הזזה אורבנית

  U22hr הינה דלת הזזה המציבה סטנדרטים חדשים כשמדובר בדלתות וחלונות לבניה רוויה.
  הדלת מיועדת למגדלי על אשר בהם אנו נתקלים בלחץ רוח גבוה וצורך לעמידה בדרישות בידוד תרמי אקוסטי והתאמה לתקן ישראלי ברמה הגבוהה  ביותר. מבנה הדלת ואביזריה הייחודיים מבטיחים דרישות איטום  מירבי ועמידה בתנאי מזג אוויר קשים ביותר.הדלת חסינה בפני רעשי נדנוד ורעידות עקב הטכנולוגיה שהושקעה  בפיתוח המוצר.

  לפרטים

 • N22 דלת הזזה מינימליסטית

  מערכת דלתות הזזה N22 בעיצוב מינימלי מתאפיינת בפרופילים שיש להם נוכחות במרחב, אך הם מאד חלקים ומודרניים. עיצוב זה תופס לאחרונה תאוצה בבתים פרטיים ודירות יוקרה המבקשים להדגיש את נוכחות הפרופיל. המערכת מאסיבית ומתוכננת לעמוד בתנאי שימוש מאסיביים ומתאימה למפתחים בינוניים.חיבור כנף והלבשה חתוכים ב 45 מעלות.

  לפרטים

 • N22H דלת הזזה מינימליסטית למפתחים גדולים

  מערכת דלתות הזזה N22h בעיצוב מינימליסטי מתאפיינת בפרופילים שיש להם נוכחות במרחב, אך הם מאד חלקים ומודרניים. עיצוב זה תופס לאחרונה תאוצה בבתים פרטיים ודירות יוקרה המבקשים להדגיש את נוכחות הפרופיל. המערכת מאסיבית ומתוכננת לעמוד בתנאי שימוש מאסיביים ומתאימה למפתחים בינוניים וגדולים. חיבור כנף והלבשה חתוכים ב 45 מעלות. 

  לפרטים

 • C22 דלת הזזה קלאסית

  מערכת דלתות הזזה C22 בעיצוב הקלאסי משמשת בעיקר בבניה הרוויה לרבות רבי קומות. המערכת מעוצבת בקווים ישרים ופינות חיבור ב 90 מעלות. מערכת דלתות הזזה C22  מתוכננת למפתחים קטנים ובינונים ויכולה לכלול כנף רשת אינטגראלית.

  לפרטים

 • C22H דלת הזזה בעיצוב קלאסי למפתחים גדולים

  מערכת דלתות הזזה C22h בעיצוב הקלאסי משמשת בעיקר בבניה רוויה לרבות רבי קומות.  המערכת מעוצבת בקווים ישרים ופינות חיבור ב 90 מעלות. מערכת דלתות הזזה C22h מתוכננת למפתחים גדולים ויכולה לכלול כנף רשת אינטגראלית. 

  לפרטים

 • J22h דלת הזזה יפנית למפתחים גדולים

  מערכת דלתות למפתחים גדולים מתאפיינת בפרופילים צרים במיוחד, נקיים וחלקים. עיצוב זה מיועד לבתים פרטיים ווילות יוקרה ומאפשר יצירת קיר שקוף, כמעט ללא נוכחות פרופילים. עיצוב זה הוא תולדה של שיתוף פעולה עם מעצבים ומובילי דיעה בתחום.

  לפרטים

שמרו על קשר

לקבלת עדכונים על מוצרי אקסטל מלאו את פרטיכם:

שדה חובה מספר תווים מינימאלי: 2
שדה חובה כתובת דוא"ל לא חוקית

אנו מודים לך על הרשמתך לרשימת הדיוור

צרו קשר:

טלפון: *5960

פקס: 02-542-0158

רכזת נגישות