איכות הצביעה של פרופילי האלומיניום

אחרי שהשקעתם מחשבה בבחירת צבע החלון, אנחנו נדאג שאותו גוון ישמר גם בשנים הבאות. לשם כך, כל מוצרי אקסטל נצבעים בצבעי האיכות של חברת UNIVERCOL וגם עם חברת AKZO NOBEL .

הצבעים והטכנולוגיה בה נצבעים הפרופילים מבטיחים עמידות גבוהה בתנאי אקלים ותנאי זיהום אוויר. הצבע של אקסטל לא נסדק, לא דוהה, לא מתקלף ושומר על הגוון והברק.

איכות הצביעה בפרופילי אלומיניום תלויה בארבעה גורמים:

  • טיפול מכין ברמה הגבוהה ביותר המתוארת בתקנים השונים ומתאים לתנאי האקלים בישראל.
  • צביעה על פי הכללים והתקנים המוכתבים על ידי יצרן הצבע שבשימוש.
  • שימוש בצבע מתאים.
  • מערכת בקרת איכות יעילה ואמינה.

 

צבע שאינו מתקלף

עם השנים כל חלון מקבל מכות ושריטות תוך כדי שימוש רגיל וסביר. הבעיה העלולה להגרם היא שדרך שריטות אלה תתפתח תחמוצת על פני האלומיניום, תכנס מתחת לצבע ותגרום להופעת קילופים. תופעת הקורוזיה מתחת לצבע אופינית בעיקר לאזורים חמים הסמוכים לסביבה ימית. בארצנו, כל מישור החוף נתון לאוויר מלוח ובשילוב זיהום האוויר והשמש החזקה, רק טיפול מכין ברמות הגבוהות ביותר מבטיח שהצבע לא יתקלף מהפרופיל לאורך זמן.

 

מפעל הצביעה של אקסטל מתאים לדרישות ולתקנים הבינלאומיים בנושא והוא מהמתקדמים בישראל. רמת ההכנה של הפרופילים לצביעה הינה ברמות הגבוהות בעולם.

 

ישום הצבע על הפרופילים נעשה בטכנולוגיה הנקראת HDLV - טכנולוגיה חדשנית זו של העברת הצבע מהמיכל אל המוצר, מאפשרת שליטה מדויקת על עובי שכבת הצבע. שליטה זו מבטיחה כיסוי טוב מחד ומניעת בעיות כמו הסדקות ופיצוץ מאידך. לאחר הכנת הפרופילים וצביעתם הם מועברים לקלייה בתנור. קליה שאינה בטמפרטורה מדויקת ולאורך זמן מספיק תגרום לפיצוצים בצבע ולקילופו בהמשך. במצבעה של אקסטל מותקן תנור חדשני ביותר המאפשר שהייה ארוכה מאד של הפרופילים בטמפרטורות הנדרשות. 

 

צבע שאינו דוהה

השמש החזקה ותנאי האקלים וזיהום האוויר בארצנו עלולים לגרום לצבע לדהות עם הזמן. רמת הדהייה תלויה אך ורק בסוג הצבע בו משתמשים. רמת הדהייה נמדדת במבחן המכונה "מבחן פלורידה" המציין לאחר כמה זמן יבחינו בדהייה של הצבע בתנאי האקלים בפלורידה (דומה מאד לישראל).

 

צבע איכותי ועמיד לאורך זמן

אחרי שהשקעתם מחשבה בבחירת הצבע של החלון, אנחנו נדאג שאותו גוון וברק ישמר גם בשנים הבאות. לשם כך, כל מוצרי אקסטל נצבעים בצבעי האיכות של קונצרן AKZO NOBEL העולמי וחברת UNIVERCOL. הטכנולוגיה בה מיושמים הצבעים מבטיחה עמידות גבוהה בתנאי האקלים ואף בתנאי זיהום אוויר. מניפות הצבע של אקסטל פותחות בפניכם אפשרויות רבות של גוונים בכל אחד מסוגי הגימור - סאטן, מגורען או מתכתי.

 

 

אקסטל צובעת את פרופילי האלומיניום בשלושה סוגי צבעים:

  • צבע על בסיס פוליאסטר המסופק על ידי UNIVERCOL - צבע זה מתאים לסטנדרט הנהוג בשוק ובאירופה.
  • צבע D2525 המסופק על ידי AKZO NOBEL - צבע זה משופר יותר ועמידותו לאבדן הגוון והברק היא פי חמש מהסטנדרטי ועומד במבחן פלורידה 5 שנים. עלותו של צבע זה היא מעט יקרה יותר מהצבע הסטנדרטי ואנו באקסטל ממליצים לכל לקוחותינו להשתמש בצבע זה.
  • צבע D3000 המסופק על ידי AKZO NOBEL - לאקסטל בלעדיות בשיווק מוצר טוב יותר ויקר יותר הנקרא D3000 למוצר זה עמידות של 10 שנים במבחן פלורידה אך מחירו אינו משתלם בדרך כלל בפרויקט בסדר גודל קטן.

 

 

כל הצבעים המוזכרים עומדים ברמת ההכנה וההדבקות המעולים שצוינו קודם והם אינם מתקלפים ממוצרי האלומיניום

שמרו על קשר

לקבלת עדכונים על מוצרי אקסטל מלאו את פרטיכם:

שדה חובה מספר תווים מינימאלי: 2
שדה חובה כתובת דוא"ל לא חוקית

אנו מודים לך על הרשמתך לרשימת הדיוור

צרו קשר:

טלפון: *5960

פקס: 02-542-0158

רכזת נגישות