אקסטל מפעל אלומיניום

אודות אקסטל - מפעל אלומיניום

אלומיניום: היסוד השלישי הנפוץ ביותר בטבע, ועמוד השדרה שעליו ניצב העולם המודרני סביבנו. ממגדלי-על לרכבי-על, מפרויקטים אדירים של תעשייה ועד הרכבות המהירות ביותר. בכולם מערכות אלומיניום מתוחכמות שמעניקות למבנים נייחים וניידים חוזק, גמישות ושרידות גבוהה.

חברת אקסטל הינה מפעל אלומיניום (Extal) מתמחה בפיתוח סיסטמות אלומיניום מתקדמות עבור עולמות התעשייה, הבנייה והאוטומוטיב בישראל וב-15 יעדים ברחבי העולם. מזה 35 שנה, אקסטל מציעה ללקוחותיה פתרונות אלומיניום מורכבים העומדים בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר ומבוססים על עקרונות הבנייה הירוקה. כל זאת באמצעות מערך הנדסי, טכני וטכנולוגי פורץ-דרך, ניסיון נרחב וצוות מקצועי ומיומן של מומחים ואנשי שטח.

 

חזון והגשמה

אקסטל הוקמה על ידי אברהם גזונדהייט ז"ל, איש עסקים ניצול שואה שחלם על תעשייה יצרנית בישראל. חזונו מתגשם במפעל המשתרע על פני 85,000 מ"ר בפארק התעשיות מישור אדומים, ומעסיק כ-330 עובדים משלל מגזרים ואוכלוסיות העובדים כתף אל כתף בכור היתוך של עשייה משותפת.

המערכות שלנו מתוכננות ומיוצרות לפי דרישה, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ולתקנים ישראליים ובינלאומיים בתחומי בנייה ירוקה, עמידות טרמית ועוד. עבור כל זאת זכתה אקסטל לאחרונה ב"אות היצואן המצטיין".

בכל רחבי העולם, בזירות התעשייה, הבנייה והאוטומוטיב, תוכלו למצוא מערכות שבן משולבים אלמנטים מתקדמים של אקסטל:

 0

שנות ניסיון

0

מערכות אלומיניום

0

פרוייקטים

0

אנשי מקצוע ומהנדסים

0

דונם שטח מפעל

ערך מוסף ללקוח

בעידן שבו מפעלים סוגרים את דלתותיהם, מחירי השינוע עולים ויש מחסור באלומיניום. אקסטל מגבירה את הייצור ומרחיבה את פעילותה. לאחרונה חתמה החברה על הסכם שיתוף פעולה עם Wicona מבית הידרו, ענקית עולמית בתחומי הבנייה, המספקת מערכות אלומיניום חכמות. במסגרת ההסכם אימצה אקסטל סיסטמה חדשה ומתקדמת – Unitize System – לייצור פרופילים.

עם התגברות התחרות וכניסה לשוק של פרופילים ואלמנטים בסיסיים, שמה לעצמה אקסטל להתמקד בסיסטמות בעלות ערך מוסף ללקוח ברמה ההנדסית והעיצובית. חיתוך מדויק, עמידות גבוהה, עיצוב לפי דרישה ועמידה בתקנים המחמירים ביותר באמצעות מתחם בקרה ובדיקה מהחדשניים בישראל – כל אלו הם תנאי סף למוצרים המתקדמים של החברה.

סיסטמה זה לא רק אלומיניום או פתרון הנדסי מתוחכם. בכל פרויקט ועם כל לקוח אנו שותפים מלאים: מהחלום, דרך התכנון ועד גמר הבנייה. אנחנו כאן, איתך, מתוך אחריות, שירותיות, נחישות ומקצוענות.

מהלכים מרכזיים בחברה:

  •  חיבור רצפת הייצור למערכת MES להגברת כושר הפריון ומעקב תוצאות צמוד

חומר הגלם

רכש חומרי גלם הוא ההוצאה העיקרית של החברה ולכן החלטנו להשקיע בהוזלת חומרי הגלם, השקעה בבית היציקה, השקעה של כמיליון דולר .הפעלת בית היציקה בפורמט הזה אמור להיות שובר שוויון מבחינתנו ולהוריד דרמטית את עלות חומר הגלם .במהלך 2022 נבחן אופציה להשקעה נוספת שתגדיל את כושר היציקה שלנו ל כ- 10 אלפים טון.


למידע מקצועי ורישום לניוזלטר

להצטרפות למועדון הלקוחות של extal בו תזכו להיות הראשונים להתעדכן בחידושים, באירועים ובתכנים המקצועיים של wicona ו extal מלאו פרטים: