צבע פרופיל האלומיניום

בנוסף לצבעים ולגוונים הסטנדרטיים הנהוגים, אקסטל מציעה גם מניפות צבע יחודיות. מניפות הצבע של אקסטל פותחות בפניכם אפשרויות נוספות בכל אחד מסוגי הגימור - סאטן, מגורען או מתכתי.

מניפות צבע GSM של אקסטל

לעיון בחלק מהגוונים האפשריים תוכלו להעזר בטבלת גווני Ral.

 

מניפת צבעים בגימור סאטן (S)

מניפת גוונים ברמת ברק של 30%. להבדיל מרמת הברק הסטנדרטית המקובלת, העומדת על 70%, צבעי הסאטן נעימים, רגועים ופחות "צועקים". צבעי סאטן משתלבים היטב עם המגמות העיצוביות העכשוויות בתחום עיצוב הפנים.

 

מניפת צבעים בגימור מגורען (G)

מניפת גוונים בטקסטורה ייחודית, מגורענת. ניתן להעביר את היד ולהרגיש בחיספוס הגרגרים. מניפת גוונים שהגיחה לעולם בד בבד עם התפתחות הפרופיל ה"בלגי". משווה לחלון האלומיניום מראה של חלון ברזל.

 

מניפת צבעים בגימור מתכתי (M)

מניפת גוונים מתקדמת וחדשנית. גוונים ברמת ברק נמוכה של 30%, טקסטורה חלקה לצד ניצנוץ מתכתי, הנובע מתוספים מיוחדים באבקת הבסיס. מניפת גוונים שהגיעה מתחום הפרויקטים הגדולים של קירות מסך ומגדלי מגורים, ולאחרונה החלה להיות פופולארית מאד בבנייה הפרטית היוקרתית.

 

איכות הצביעה

אחרי שהשקעתם מחשבה בבחירת הצבע של החלון, אנחנו נדאג שאותו גוון וברק ישמר גם בשנים הבאות. לשם כך, כל מוצרי אקסטל נצבעים בצבעי האיכות של קונצרן AKZO NOBEL העולמי וחברת UNIVERCOL. הטכנולוגיה בה מיושמים הצבעים מבטיחה עמידות גבוהה בתנאי האקלים ובתנאי זיהום האוויר.

בבואכם לרכוש את החלונות והדלתות שלכם, דרשו שהצבע והצביעה יהיו מהאיכות הטובה ביותר.