מחירי חלונות ודלתות אלומיניום

מחירי חלונות ודלתות אלומיניום

מחירי חלונות ודלתות האלומיניום מהווים מרכיב משמעותי מעלות הבניה הכוללת. בין אם אתם מתכננים שיפוץ או בית חדש עליכם לתקצב רכיב זה בצורה מושכלת. מחיר חלון אלומיניום מחושב על פי מספר פרמטרים.

בבניה חדשה או בשיפוץ מרכיב החלונות והדלתות הינו המרכיב השני בגודלו מבחינת העלות התקציבית, מיד לאחר עלות שלד המבנה. למרות הפיתוי הגדול לחסוך ברכיב זה, המשמעות העיצובית של החלונות והדלתות היא גדולה, כמו גם העלות שתגרר במידה ותתקינו חלונות וויטרינות שאינם איכותיים. דווקא עקב העובדה שהמחיר אותו תשלמו על חלונות ודלתות יהיה משמעותי, עליכם לבחור מוצרים שתוכלו לחיות איתם לאורך שנים  - חלונות שיהיו אטומים, זיגוג שיהיה מבודד, צבע פרופילים שלא ידהה או יתקלף.

 

חישוב מחירים

הדרך הנכונה לבצע תמחור של עבודה זו היא להכין רשימה מסודרת של החלונות והלדתות אותם אתם רוצים ולהגיש אותה למספר מתקיני אלומיניום. רשימה זו מכונה רשימת פתחי האלומיניום והיא מיועדת לרכז את המידע וההחלטות הנדרשות מכם. אל תתיחסו אליה כאל משהו קדוש, במהלך העבודה יתכנו בהחלט שינויים ברשימה. פתח מסויים יהיה יקר מדי, באחר תחליטו שהדלת תהפוך לדלת הזזה במקום פתיחה החוצה וכדומה. רשימת האלומיניום פשוט נועדה לעזור ולארגן את המידע. קראו כאן עוד לדוגמה והנחיות לגבי אופן הבניה של רשימת פתחי אלומיניום.

 

חוקי אצבע לתמחור

לצרכי הנחות בסיסיות להלן מספר חוקי אצבע שיעזרו לכם לדעת האם תוכלו לעמוד בתקציב אליו אתם מכוונים:

  • חלון פשוט יעלה כ 1000 ש"ח למטר מרובע. בהנחה שזהו חלון פתיחה או הזזה כנף על כנף, תריס גלילה חשמלי לחלון זה יעלה כ 2500 ש"ח.
  • חלון ציר פשוט יעלה כ 1200 ש"ח למטר מרובע. כך גם חלון דרי קיפ.
  • חלון בלגי יעלה בין 1500 ל 2000 ש"ח למטר מרובע מאחר ובדרך כלל יהיו בו חלוקות משנה.
  • דלת בלגית תעלה כ 1800 ש"ח למ"ר.
  • ויטרינה של שתי דלתות הזזה (כנף על כנף) בגובה של 2.50 וברוחב דומה, כולל זכוכיות וכנף רשת תעלה בערך 10,000 ש"ח. תריס גלילה חשמלי לפתח זה יעלה כ 7000 ש"ח.

בקשו הצעות מחיר

בטופס הבא תוכלו לתאם קבלת מספר הצעות מחיר ממרכיבי אלומיניום מוסמכים של אקסטל.

 

  בקשו הצעת מחיר   

 

* מחיר חלונות אלומיניום, מחיר דלתות אלומיניום ומחירי מוצרי אלומיניום בכלל נקבעים על פי פרופיל האלומיניום המבוקש, גודל העבודה, רמת המורכבות באתר הבנייה ועוד. אין לראות במחירי חלונות אלומיניום המופיעים כאן משום התחייבות.